System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Wybrane produkty (0)
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /

Aktualności

Targi budowlane
Szkolenia produktowe
Szkolenia dekarskie
Wróć do listy

Budma 2009 - podsumowanie

26.01.2009

Pomimo powszechnie panującej opinii o znacznie mniejszej liczbie gości, nasze stoisko cieszyło się ogromną popularnością wśród zwiedzających, za co bardzo serdecznie Państwu dziękujemy. Poznańskie targi są dla nas okazją do spotkania z klientami (i kooperantami) na nieco innej płaszczyźnie niż na co dzień, co daje możliwość dłuższej rozmowy i zapoznania się z Państwa opinią, która jest dla nas bardzo ważna. 

Ze swej strony, jak co roku dołożyliśmy wszelkich starań, by uatrakcyjnić dla Państwa naszą ekspozycję, począwszy od ciekawego projektu i zaangażowania obsługi, na obecności  wielokrotnego Mistrza Świata Strong Man p. Mariusza Pudzianowskiego, który promował naszą firmę rozdając autografy i pozując do pamiątkowych zdjęć z gośćmi, skończywszy.

Na koniec możemy stwierdzić, że największe zainteresowanie, szczególnie wśród klientów zagranicznych, wzbudził nasz nowy produkt  - system rynnowy Niagara. Doceniono, te cechy, które wyróżniają go spośród innych, czyli głębokość rynien i szerokość złączki, pokrytej od środka gumą.  Jesteśmy przekonani, że ten udany debiut przełoży się wkrótce na konkretne zamówienia.