System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Wybrane produkty (0)
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /

Aktualności

Targi budowlane
Szkolenia produktowe
Szkolenia dekarskie
Wróć do listy

BUDMA 2011 - nagroda Acanthus Aureus

11.01.2011
W konkursie tym statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy. 
Kapituła w swej ocenie bierze pod uwagę zgodnie z regulaminem takie kryteria jak: cele uczestnictwa w targach z punktu widzenia strategii marketingowej firmy, scenariusz stoiska, koncepcję przestrzenną i koncepcję układu graficznego eksponatów i etalażu. Ważnym kryterium jest jakość realizacji projektu.
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska firmowego podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 2011 w dniach 11-14 stycznia
 
Znajdą nas Państwo w hali numer 8, stoisko nr 13
 
Dodatkową atrakcją, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie obecność wielokrotnego Mistrza Świata StrongMan Mariusza Pudzianowskiego, który 12 i 13 stycznia (środa i czwartek) będzie podpisywał plakaty i kalendarze dla wszystkich swoich fanów i kibiców.
 
Pragniemy również poinformować że w pawilonie numer 7 stoisko nr 41 odbywać się będą pokazy dekarskie przy użyciu naszych materiałów.