System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Wybrane produkty (0)
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /

Aktualności

Targi budowlane
Szkolenia produktowe
Szkolenia dekarskie
Wróć do listy

Budma 2015 - podsumowanie

23.03.2015

W czasie trwania Targów odebraliśmy statuetkę Top Builder 2015 - wyróżnienie miesięcznika BUILDER - przyznane Panelom Dachowym REGLE. Ponadto w tym roku, aż dwa nasze produkty: Panele Dachowe REGLE oraz Aluminiowy System Rynnowy NIAGARA TYTANIUM zostały nagrodzone Złotym Medalem MTP. Jesteśmy dumni z tego najważniejszego targowego wyróżnienia w Polsce.


Jednocześnie serdecznie dziękujemy Państwu, za odwiedzenie naszego stoiska targowego,  które cieszyło się w tym roku dużym zainteresowaniem. Ogromną ciekawość wśród zwiedzających wzbudzały zarówno nagrodzone produkty, jak i nowości w naszej ofercie.
Jak co roku, dołożyliśmy wszelkich starań, aby uatrakcyjnić dla Państwa naszą ekspozycję. Dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających stoisko cieszyły się pokazy dekarskie przy użyciu naszych produktów. Jednak największą atrakcją było spotkanie z Mariuszem Pudzianowskim i Arturem Szpilką, którzy podczas 2 dni targowych podpisywali kalendarze i plakaty dla wszystkich swoich fanów i kibiców.
Mamy nadzieję, że udało nam się udzielić Państwu wszelkich niezbędnych informacji, a spotkanie z nami przyniosło spodziewane rezultaty.