System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Wybrane produkty (0)
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /

Aktualności

Targi budowlane
Szkolenia produktowe
Szkolenia dekarskie
Wróć do listy

Cykl szkoleń dla dekarzy

23.02.2009

Więcej informacji nt. obiektu możecia  państwo znaleźć na stronie internetowej http://www.bocianierancho.pl 

Podobnie jak w latach ubiegłych, celem przedsięwzięcia jest zapoznanie naszych gości – zwłaszcza tych, z którymi dopiero zaczynamy współpracę - z profilem produkcji firmy, a w szczególności z nowymi produktami, którymi w tym roku są system rynnowy Niagara i płyta warstwowa.

Część merytoryczna szkolenia opiera się na obszernej prezentacji, podczas której odpowiadamy również na wszystkie pytania i wątpliwości uczestników. Dzięki ustawionym wystawkom, licznym próbkom oraz współpracy z naszymi partnerami firmą Wkręt-met,  Fakro , Velux i De Walt, wszyscy zainteresowani mają okazję samodzielnie przekonać się o jakości naszych produktów. Dopełnieniem szkolenia jest przewidziana na dzień następny wizyta połączona ze zwiedzaniem zakładu produkcyjnego firmy Blachy Pruszyński w Sokołowie. 

Między zajęciami  i prezentacjami nasi goście mają szansę spotkać się z wielokrotnym Mistrzem Świata Strong Man Mariuszem Pudzianowskim, oraz obejrzeć elektryzujący pokaz w wykonaniu Mistrza Polski w Motocrossie - Łukasza Kurowskiego.