System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Wybrane produkty (0)
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /

Aktualności

Targi budowlane
Szkolenia produktowe
Szkolenia dekarskie
Wróć do listy

Nowa powłoka PURMAT

23.09.2011

Jest to materiał, którego cechą szczególną jest nie tyle wygląd - gdyż wizualnie przypomina mat gruboziarnisty – co jeszcze doskonalsze właściwości użytkowania, które zdecydowały o rozszerzeniu oferty firmy. Źródłem owych doskonałych właściwości jest zastąpienie lakieru poliestrowego grubą, bo aż 50-mikronową warstwą lakieru poliuretanowego. 

 

Przeprowadzone badanie wykazały, że:

  • powłoka przy swej bardzo dobrej odkształcalności jest wyjątkowo trwała i odporna na zarysowania, które są bezpośrednią przyczyną powstawania korozji,
  • dzięki grubej poliuretanowej warstwie lakieru, Purmat® nie poddaje się działaniu promieni ultrafioletowych, co w praktyce eliminuje problem odbarwiania. 

 

Firma Blachy Pruszyński jest wyłącznym producentem blachodachówek z powłoką Purmat®, a nasi klienci mają do wyboru pokrycia w 6 kolorach (wiśnia - RR028, cegła - RR750, zieleń RR011, brąz - RAL8017, grafit - RR011, czarny - RR033)

Gwarancja na pokrycia dachowe z powłoką Purmat® wynosi aż 30 lat.

 

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem jednomodułowych arkuszy ekspozycyjnych prosimy o kontakt z pracownikami naszego Działu Handlowego.

 

Szczegóły techniczne - PURMAT®

 

 

© Znak słowno graficzny PURMAT® jest własnością Pruszyński Sp. z o.o. i podlega ochronie.

© 2011 Pruszyński Sp z o.o.