System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Wybrane produkty (0)
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /

Aktualności

Targi budowlane
Szkolenia produktowe
Szkolenia dekarskie
Wróć do listy

Okna połaciowe AURA

10.02.2012

Oferta obejmuje dwa rodzaje wysokiej klasy okien dachowych o środkowej osi obrotu:

 


 

Obydwa okna spełniają najwyższe standardy techniczne i estetyczne, ich parametry należą do najwyższych w klasie. Okna wraz z odpowiednimi kołnierzami objęte są 10 letnią gwarancją.

 

Ofertę okien AURA uzupełnia wyłaz dachowy przeznaczony do stosowania na nieogrzewanych poddaszach. Zapewnia doświetlenie i wentylację poddasza, a także umożliwia wyjście na dach w czasie dekarskich lub kominiarskich prac konserwacyjnych. Wyłaz jest dostępny w jednym rozmiarze 45 x 73 cm.

 

Gama akcesoriów do okien dachowych obejmuje rolety zaciemniające DUR, rolety przyciemniające RHR oraz markizy zewnętrzne MIR. Materiał rolet jest odporny na ścieranie i zabrudzenia.

 

Najwyższa jakość wszystkich produktów potwierdzona jest certyfikatami zarówno dla fabryki (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001), jak również dla samych produktów (certyfikaty niezależnego instytutu IFT oraz certyfikaty zgodności CE).

 

Surowce stosowane do produkcji pochodzą z lasów odnawialnych i posiadają certyfikat PEFC, co stanowi istotny wkład w ochronę środowiska naturalnego.

 

Oferta okien połaciowych AURA