System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Wybrane produkty (0)
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /

Aktualności

Targi budowlane
Szkolenia produktowe
Szkolenia dekarskie
Wróć do listy

Podsumowanie V edycji szkoleń dekarskich

25.03.2011

Uczestnicy to pracownicy i właściciele firm handlowych i dekarskich z całego kraju i zagranicy, z czego – według przeprowadzonej przez nas ankiety - ponad połowa była po raz pierwszy. Serię naszych szkoleń zainaugurowało pierwsze z nich, które odbyło się 25 stycznia, a uwieńczyło ostatnie przeprowadzone 11 marca b.r.

Motywem przewodnim każdego szkolenia było zapoznanie uczestników z profilem działalności naszej firmy, oraz produktami – szczególnie nowościami w naszej ofercie. W tym celu, razem z naszymi partnerami firmą Fakro, Velux i Koelner, prezentowaliśmy nasze produkty udzielając wszelkich niezbędnych informacji. Jedną z atrakcji tej edycji było nowo wybudowane Centrum Szkoleniowe, w którym specjaliści prezentowali prawidłowy montaż naszych pokryć dachowych, służąc fachową poradą wszystkim zainteresowanym.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Kontakt z firmami handlowymi i wykonawcami jest dla nas bardzo istotny z punktu widzenia dostosowania naszej oferty do potrzeb klientów. 

Ze swej strony natomiast mamy nadzieję, że przyczyniliśmy się do poszerzenia Państwa wiedzy o naszej firmie i produktach, a przeprowadzone szkolenia przyczynią się do dalszego rozwoju naszej współpracy.