System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Wybrane produkty (0)
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /

Kontakt - Oddziały - Polska

Białystok
16-070 Choroszcz
ul.Warszawska 44
tel. 85 719 30 03
bialystok@pruszynski.com.pl
Bydgoszcz
86-031 Osielsko
ul. Szosa Gdańska 74
tel: 52 381 38 253
bydgoszcz@pruszynski.com.pl
Gdańsk
80-174 Gdańsk
ul. Lubowidzka 34
tel: 58 303 90 40
gdansk@pruszynski.com.pl
Katowice - biuro handlowe
41-710 Ruda Śląska
ul. Nowary 1A
tel. 32 342 13 95, fax  32 342 13 96, kom. 602 429 420
katowice@pruszynski.com.pl
Kielce
25-655 Kielce
ul. Łódzka 268
tel. 41 346 15 10
kielce@pruszynski.com.pl
Kraków
32-086 Węgrzce
ul. Warszawska 11
tel. 12 286 31 50
krakow@pruszynski.com.pl
Lublin
25-207 Lublin
ul. Turystyczna 13a
tel. 81 745 15 90
lublin@pruszynski.com.pl
Łódź
95-030 Rzgów
ul. Rudzka 43
tel. 42 227 80 70 / 606 285 004
lodz@pruszynski.com.pl
Poznań
62-021 Paczkowo
ul. Wiosenna 18
tel. 61 815 75 00
poznan@pruszynski.com.pl
Rzeszów
36-050 Sokołów Małopolski
ul. Tysiąclecia 17
tel. 17 772 97 16
rzeszow@pruszynski.com.pl
Starachowice
27-200 Starachowice
ul. 1 Maja 10
tel. 41 275 54 36
starachowice@pruszynski.com.pl
Szczecin
73-108 Kobylanka
Motaniec 2 k
tel. 91 561 04 25
szczecin@pruszynski.com.pl
Warszawa - główny zakład produkcyjny
05-806 Sokołów, Komorów
ul.Sokołowska 32 B
tel. 22 738 60 00
pruszynski@pruszynski.com.pl
Warszawa
05-816 Michałowice
ul. Aleje Jerozolimskie 268
tel. 22 753 25 03
detal@pruszynski.com.pl
Wrocław
55-080 Kąty Wrocławskie, Nowa Wieś Wrocławska
ul. Relaksowa 41
tel. 71 316 93 01
wroclaw@pruszynski.com.pl
Wrocław
55-075 Bielany Wrocławskie
ul. Wrocławska 48
tel. 71 311 08 55
wroclaw@pruszynski.com.pl